Everfund Academy

Everfund Academy – jak na crowdfunding? (Plzeň 11. 3. 2015)

25. Únor 2015 Ondřej Kašpárek

Je zde druhé vydaní kurzu Everfund Academy! Máte chuť něco smysluplného zrealizovat? Uspořádat nějakou akci? Uskutečnit váš nápad, ať už je z jakéhokoliv odvětví… sport, kultura, vaření, podnikání nebo třeba móda? 

Celý článek

Pískomilové, časopis o studentech FDU pro nestudenty, DEPO2015...

18. Únor 2015 Petra Vomelová

Letošní první setkání Everfund Offline se může pochlubit skvělou návštěvností! Aby taky ne, prezentující si, ostatně jako vždy, připravili velmi zajímavé příspěvky, a tak se co-workingový prostor WO-CO Husovka opět zaplnil lidmi, kteří rozjíždějí vlastní projekty, rádi čerpají inspiraci nebo prostě jen fandí podnikavcům napříč všemi obory.

Celý článek

Everfund Academy – jak na crowdfunding? (Plzeň 15.1. 2015)

1. Leden 2015 Ondřej Kašpárek

Máte chuť něco smysluplného zrealizovat? Uspořádat nějakou akci? Uskutečnit váš nápad, ať už je z jakéhokoliv odvětví… sport, kultura, vaření, renovace nebo třeba móda? 

Celý článek

Hogofogo, longboard, kreativci z Plzně...

8. Prosinec 2014 Ondřej Kašpárek

Letos poslední setkání Everfund Offline představilo další zajímavé a aktivní lidi z Plzně - návštěvníci poznali celkem osm prezentujících, mezi nimiž představili své projekty i finalisté soutěže MOVE UP! (soutěž v řešení alternativní mobility pro Plzeň), která proběhla v rámci OPEN UP! - Creative placemaking festivalu - konkrétně Michal Bryxí a Ivana Kozlová nápad houpaček na zastávkách, Monika Bartošová speciální longboad...

Celý článek

V znamení recyklace a udržitelnosti!

1. Říjen 2014 Ondřej Kašpárek

Recyklace, kreativní inovace a udržitelnost – to byla témata, která protkala diskusi Everfund offline vol.04 v plzeňském coworkingovém prostoru wo—co husovka / Plzeň 2015 na konci září. 

Celý článek

EVERFUND OFFLINE vol.04 ve Wo—Co Husovka

22. Září 2014 Ondřej Kašpárek

Zajímá Tě opensource-design, kreativní inovace, myšlenky udržitelnosti a recyklace? Pak se ti úterní Everfund Offline vol.04 bude líbit!

Přijď představit svůj projekt, poradit se nebo jen si poslechnout a inspirovat se.

Heslo: RECYKLACE
========================================
Pozvali jsme:

Celý článek

EVERFUND OFFLINE vol.03 ve Wo—Co Husovka

13. Červen 2014

Offline? Ano, Everfund není jen webová platforma. Je důležité sdílet znalosti, zkušenosti a hlavně zážitky - proto se zase potkáme “na živo”. 

Everfund Offline je pravidelný meeting aktivních lidí nejen z Plzně. Mezi návštěvníky patří studenti, důchodci, umělci, programátoři, grafici, architekti, muzikanti, divadelníci a všelijací aktivisté.

Celý článek

HUSOVKA COWORKING + CAFÉ EUROPA SESSION + ZTOHOVEN

22. Duben 2014 Ondřej Kašpárek

Datum, čas a místo konání:

6.května 2014, 18:00, Husovo náměstí 9, 301 00 Plzeň (Centrum HUSOVKA)

Ochutnávka HUSOVKA COWORKING  + CAFÉ EUROPA SESSION + ZTOHOVEN jako hosté! Nakoukněte k nám! Pojďte zkusit kolik se nás sem vejde! Netvoříme práci sami. Často právě na základě spolupráce = proto Plzeň 2015 otvírá nový sdílený pracovní prostor pro setkávání a spolupráci! Coworking  v Centru Husovka je ale místo i pro vaši práci, workshopy, diskuze, schůzky... a párty. 

Celý článek

Další setkání EVERFUND OFFLINE vol.01

13. Únor 2014 Admin Admin

Další setkání Plzeňanů se zajímavými nápady a záměry v kultuře i podnikání.

Budeme se bavit o vznikajících i rozvinutých projektech, ukážeme jak prakticky funguje nový plzeňský crowdfundingový web EVERFUND, probereme fungování nového coworkingového prostoru!

Těšíme se na vás v krásných prostorách bývalé Soukromé střední uměleckoprůmyslové školy.

Husovo náměstí 1126/9, Plzeň
(vchod z Husova náměstí) ve 3.patře

Celý článek

Proběhlo první setkání EVERFUND OFFLINE vol.00

10. Září 2013 Admin Admin

Předposlední listopadová středa se v plzeňském bistru a kavárně Anděl nesla ve znamení setkání kreativních lidí všech věkových skupin, různých zaměstnání i odlišných zájmů. Večer se tu ke společné diskusi o podpoře kreativity a podnikání v Plzni sešly zhruba tři desítky lidí s nejrůznějšími nápady na konkrétní projekty.

Celý článek