Cesta k realizaci Vašeho nápadu

O co jde?

K realizaci myšlenky potřebuješ peníze, správné lidi a správné věci. Zde získáš peníze a správné věci a lidi díky zapojení se těch, kterým se Tvůj projekt bude líbit. Everfund je platforma, kde zveřejníš svůj projekt a přitáhneš si zdroje na jeho realizaci.   

Sdílíme zdroje

Zdroji jsou peníze, nápady, kreativita, dovednosti, znalosti, movité i nemovité věci.

Everfund NAVÍC propojuje projekty s živnostníky a firmami. Podnikatelům a majitelům firem umožňuje podílet se na rozvoji lokality, efektivně cílit sponzoring a využít Everfundu jako ukazatele preferencí veřejnosti.  

 

Splň si svůj sen!

...umění, kultura, věda, jídlo, občanská společnost, komunita, veřejný prostor, podnikatelské záměry a další...

Pomůžeme Tvůj nápad dobře komunikovat a šířit, je-li skutečně dobrý a zaujme dost lidí - ti jej podpoří a díky tomu se uskuteční. Splníš sen nejen sobě, ale všem, co jej podpořili a podíleli se tak na jeho realizaci. 

 

S kým spolupracujeme

Je nezávislé grafické studio vznikající na půdě UUD, které je tvořeno jejími studenty a s univerzitou úzce spolupracují. Každá zakázka je navíc diskutovaná s profesionály oboru – jejich učiteli.

Soul at zero

Booking & promoting

D.I.Y shows - Soul at zero pořádá zajímavé koncerty kapel, které je jen velmi zřídka možné slyšet v Plzni. Přináši nový pohled na hudební scénu, rozpouští hranice žánrů a jde za meze možností.

KYČN is a casual alternative community of people who are involved in cultural events in Pilsen. Kyčn organize art workshops and exhibitions. All around open mindedness is a must in all its directions.

Všestranný právní servis dostupný pro všechny subjekty aktivní v oblasti umění. Posílení právního povědomí v oblasti umění, zvyšování kvality a férovosti právních vztahů v kultuře, otevřená platforma pro sdílení zkušeností a rad.

Nově vznikající a rozšiřující se parta lidí, kteří se zajímají o kulturu makerů, hackerů a různých dalších tvůrců. Opensource koncept, sdílení a myšlenka fablabu jsou jejich společným cílem.

Cílem je překlenout propast mezi laickou veřejností a současným uměním. Jak už název napovídá, hlavním akčním dnem festivalu je středa. Navazuje tak na tradici vernisáží bývalé proslulé studentské galerie Suterén.